Membran çatı 24-08-2015

Membran çatı

Membran Çatı Ankara

 

Çatınız bakım ve temizlik gerektirmeyen, tamamı yanmaz, paslanmaz ve ısıya dayanıklı olan ürünler ile kaplanan çatı ve duvar temel cepheler, en az 80-100 yıllık bir dayanıklılık süresine sahip. Çatı ve cephe kaplamalarında tasarıma uygun pek çok farklı sistem alternatifi sunan en dikkat çekici sistemlerinden biri Arduvaz Membran Sistemlerdir.

 

 

Hem çatı hem de cephe uygulamalarında kullanılan Membran Arduvaz Sistemler, ön ve arka yüzeylerinde montajı kolaylaştıran ısınarak yapışan bir sisteme sahip toplardan oluşuyor.

 


Etkileyici bir görünüme sahip olan bu sistem, top şeklindeki rulolardan oluşur düz siyah ve kumlu olarak ikiye ayrılıyor. Hemen hemen tüm eğik yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen ebatlarının küçük olması nedeniyle çatılardaki kuşluk (güvercinlik), havalandırma çıkışları, baca ve kalkan duvarları gibi karmaşık yüzeylerin kaplanmasını kolaylaştırıyor.

 


Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, estetik değerleri ve çevre dostu olması sebebiyle geleceğin malzemesi olarak nitelendirilen Membranların gri, yeşil, kırmızı, renk alternatifleri ile mebranın benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunuyor.

 

 

İşimizi yaptıktan sonra ödeme yapın, Yaptığımız iş içinize sindikten sonra ödeme alıyoruz. 

 

 

Üstelik yaptığımız işlerimiz firmamız tarafından 5 yıla kadar garanti altına alınmaktadır. Sizin işinize değil kendi işimize garanti veriyoruz. İşiniz işimizdir..

 

 

 

Yapmanız gereken iletişim yollarından bizimle iletişim kurmak.

 

 

Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Etiketler

membran çatı membran ankara membran çatı ankara membran çatı yapımı membran çatı yapımı ankarada membran çatı ankara mebran çatı ankarada mebran çatı mebran çatı

Müşteri Yorumları

İlk yorumu sen yap!

Yorum Yap


İlgili Yazılar

Ankara kiremit çatı

Kiremit çatı Ankara

Kiremit çatı tamiri

Kiremit çatı tamiri

Çatı Ustası ANKARA

Çatı Ustası ANKARA

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma Ankara

Çatı Yenileme

Ankara çatı yenileme firması!

Ayaş Ankara Çatı Firması

Ayaş Ankara Çatı Firması