Çatı Yenileme 11-06-2017

Çatı Yenileme


Çatı yenileme işlerinizi Ankara’da uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile yapmaktayız. Çatınızın belirli bir bölümünün ya da tamamının yenilemesi gerektiğinde sadece bir telefonla adresinizi bildirip randevu almanız yeterlidir.. Kısacası işimizi yapıyoruz, Eski çatınızı yeniliyoruz!

Ankara da çatı yenileme yaptığımız başlıca alanlarımız; Bina çatısı yenileme, site çatısı yenileme, fabrika çatısı yenileme, villa çatısı yenileme.

Ankara da çatı yenileme yaptığımız başlıca bölgelerimiz;

Çayyolu çatı yenileme, Ümitköy çatı yenileme, Yaşamkent çatı yenileme, Incek çatı yenileme, Gölbaşı çatı yenileme, Çankaya çatı yenileme, Yenimahalle Ankara çatı yenileme, Eryaman çatı yenileme, Balgat çatı yenileme, Elvankent çatı yenileme, Etimesgut çatı yenileme, Batıkent çatı yenileme, Demetevler çatı yenileme, Keçiören çatı yenileme, Kazan çatı yenileme, Ayaş çatı yenileme, Beypazarı çatı yenileme, Sincan çatı yenileme, Dikmen çatı yenileme, Kızılay çatı yenileme, Ulus çatı yenileme, Ostim çatı yenileme, İvedik çatı yenileme, Beypazarı çatı yenileme firması olarak usta kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

 

 

Etiketler

Çayyolu çatı yenileme Ümitköy çatı yenileme Yaşamkent çatı yenileme Incek çatı yenileme Gölbaşı çatı yenileme Çankaya çatı yenileme Yenimahalle Ankara çatı yenileme Eryaman çatı yenileme Balgat çatı yenileme Elvankent çatı yenileme Etimesgut çatı yenileme Batıkent çatı yenileme Demetevler çatı yenileme Keçiören çatı yenileme Kazan çatı yenileme Ayaş çatı yenileme Beypazarı çatı yenileme Sincan çatı yenileme Dikmen çatı yenileme Kızılay çatı yenileme Ulus çatı yenileme Ostim çatı yenileme İvedik çatı yenileme Beypazarı çatı yenileme

Müşteri Yorumları

Zuhal Duran

Villamızın çatısını çok kısa sürede inanılmaz bir güzellikte renklendirip teslim ettikleri için müteşekkirrim. Çok firma aradım internetten hatta reklam verip kaporamızı alıp gidenler dahi oldu, biz uzmanız deyip iş güvenliği almayanlarda oldu, Ferhat bey ve ekibine sonsuz teşekkürler ki bizi büyük bir sorumluluktan kurtardılar. Herkese tavsiye ederim.

Mehmet Fidancı

Merhaba Gölbaşında tarafımıza yapmış oldukları iş ve ekipten son derece memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ederiz.

Kenan Aygar

Göstermiş oldukları ilgi ile yapmış oldukları hizmet takdir edilecek türden, buraya yorum yazıp iş yaptırmak isteyen herkesi aydınlatmak gereğinde hissettim kendimi, malum piyasa üç kağıtçı dolu. saygılarımla.

Şengül Şahin

Çankaya'da bulunan sitemizin çatıları çok eskidi bazı alanları değiştirilip yenisi ile yenilenecekti çok firmayla görüştük herkes farklı bir fiyat istedi ancak sizleri önerdiler yardımcı olur musunuz? Adresimiz Mustafa Fehmi Gerçeker Sk. Oran Mahallesinde.

Feridun Şahiner

İşinize ve referanslarınıza diyeceğim yok ancak keşif için randevu verdiğiniz saatte gelseydiniz çok daha memnun olurdum. Yinede ilginiz ve vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler.

Salih Y.

Yönetim olarak çok ciddi teklif ve fiyat topladık, piyasaya göre ilk başta biraz pahalı bir fiyat verdiler, yinede referanslarından dolayı kso çatıyı tercih ettik. Onlarca kişi den sorumlu bir yönetici olarak; iş ahlakı, iş ve işçi güvenliği, verilen bilgilerin ve kullanılacak malzemelerin kalitesinden dolayı doğru bir tercih yaptığımıza inanıyorum herkese hayırlı olsun. Banka Blokları Yönetimi.


Yorum Yap


İlgili Yazılar

Ankara kiremit çatı

Kiremit çatı Ankara

Kiremit çatı tamiri

Kiremit çatı tamiri

Çatı Ustası ANKARA

Çatı Ustası ANKARA

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma Ankara

Çatı Yenileme

Ankara çatı yenileme firması!

Ayaş Ankara Çatı Firması

Ayaş Ankara Çatı Firması